Logo Byczyny
Logo Szkoły

Fizyczne, astronomiczne i techniczne (Robotyka)

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

Dzień Otwarty 20.04.2024

 • I Ogólnopolski Konkurs CanSat - 2016

  Szkolna drużyna MMAMMSat (op. Wojciech Magierski) w składzie: Anna WizerkaniukWiktoria BetkaMichał LubowiczMichał Plata i Maciej Ziółkowski zajęła III miejsce w pierwszej edycji ogólnopolskiego konkursu CanSat. Konkurs jest organizowany przez Europejską Agencję Kosmiczną ESA poprzez Europejskie Biuro Edukacji Kosmicznej ESERO, którego krajowym partnerem jest Centrum Nauki Kopernik.

 • Uczniowie Gimnazjum nr 13 zdobyli laury w Ogólnopolskim Konkursie Astronomicznym.

  15 stycznia 2014r. zakończony został krajowy etap konkursu "Cassini Scientist for a Day" 2013.  Zadaniem uczniów było napisanie eseju. W swojej pracy uczestnicy konkursu mieli wyjaśnić, który z trzech celów misji Cassini (Cel 1 - Japetus; Cel 2 - Dione; Cel 3 - Saturn) uważają za najbardziej interesujący z naukowego punktu widzenia. 

 • Festiwal Osiągnieć Dzieci i Młodzieży w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2013

  Uczniowie klasy pierwszej naszego gimnazjum pod kierunkiem p. Izabeli Aniulis przedstawili prezentację multimedialną urozmaiconą wywiadem z pracownikiem Dolnolśląskiego Obserwatorium Geofizycznego w Książu oraz krótkim przedstawieniem teatralnym "Podróż w Tunelu" na temat Nagrody Nobla z fizyki dla Petera Higgs'a. 

 • Rybnik 2013 - zawody robotów

  W sobotę, 6.04.2013, w Rybniku odbyły się zawody robotów, organizowane przez Rybnicki Zespół Szkół Technicznych oraz Politechnikę Śląską. Można było wystartować w kategoriach: Sumo, Minisumo, Line Follower, LEGO Line Follower, Micro Mouse oraz Freestyle.

 • T-BOT 2013 - ogólnopolskie zawody robotów

  W sobotę, 23-02-2013r, w Wałbrzychu miały miejsce ogólnopolskie zawody robotów pod nazwą T-Bot 2013, organizowane przez Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk”, T-Park oraz Wałbrzyskie Koło Robotyki. Zawody odbyły się w kategoriach Sumo, Minisumo, Line Follower, LEGO Line Follower oraz Free Style.

 • Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny 2012

   „Karolina Polańska podzieliła się z nami swoją nieziemską pasją”: tak brzmiał początek werdyktu komisji, która nadała Karolinie tytuł laureatki Otwartego Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego. Tylko dwie dziewczyny (z całego kraju) znalazły się w finale konkursu. Gratulujemy prof. Jolancie Dróżdż, która była opiekunką reprezentacji z naszej szkoły!

 • IV Międzynarodowy Turniej Robotów

  IV Międzynarodowy Turniej Robotów "Robotic Tournament" 
  Odbył się w Rybniku, 24 marca 2012

 • T-BOT 2012 - ogólnopolskie zawody robotów

  I miejsce w kategorii Lego Linefollower zajął robot o nazwie KOLAGEN 

  skonstruowany przez Jakuba Aniulisa i Jakuba Mnicha pod kierunkiem Wojciecha Magierskiego.

 • Ogólnopolski Konkurs Fizyczny 2011 - FUZJA JĄDROWA

  Uczeń Oskar Słowik zajął II miejsce (jest laureatem) w ogólnnopolskim konkursie fizycznym "Fuzja jądrowa" organizowanym przez Krajowy Punkt Kontaktowy Eratom przy Instytucie Fizyki Plazmy i Laserowej Mikrosyntezy w Warszawie. Laureaci etapu ogólnopolskiego pojadą na kilkudniowe szkolenie do Instytutu Fizyki Plazmy im. Max'a Planck'a w Greifswaldzie w Niemczech.

 • Konkurs LEWITUJĄCY BĄCZEK - opracuj, skonstruuj, sprawdź działanie

  Konkurs o randze międzynarodowej organizowany przez Komisję Promocji i Popularyzacji Fizyki Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Fizycznego w Warszawie, Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Politechnikę Śląską w Gliwicach.

Opublikował: 
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera