Logo Byczyny
Logo Szkoły

Zajęcia pozalekcyjne

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

Dzień Otwarty 20.04.2024

L.p. Nazwisko i imię Koło Dzień tyg. godzina
1 Chmielewska Anna Zajęcia wyrównawcze/konsultacje maturalne wtorek 7:45-8:45
2 Chochłakiewicz Janina Warsztaty teatralne czwartek/piątek 15:00-16:00
3 Chojka-Szumilas Agnieszka Koło matematyczne/przygotowanie do Olimpiady Matematycznej/ zajecia dla maturzystów czwartek 8:00-8:45
4 Cybulska Urszula Koło przygotowujące do Olimpiady Historycznej czwartek 8:00-8:45
5 Denkiewicz Wojciech SKS - koszykówka dziewcząt poniedziałek 15:00-16:00
6 Denkiewicz Wojciech SKS - koszykówka chłopców czwartek 15:00-16:00
7 Denkiewicz Wojciech SKS - Siłownia wtorek/czwartek 8:00 - 8:45
8 Diaków Przemysław Szachy wtorek 15:00-16:00
9 Frąszczak Joanna 4B dodatkowe zajęcia czwartek 8:00-8:45
10 Janas Małgorzata 4E dodatkowe zajęcia wyrównawcze wtorek 8:00-8:45
11 Jankowska Anna 4C dodatkowe zajęcia wyrównawcze poniedziałek 13:25-14:15
12 Kiryczuk Agnieszka STU/Stowarzyszenie Talentów Ukrytych/spotkania wg potrzeb środa 12:35-1320
13 Kisztelińska Justyna SKS Badminton wtorek/czwartek 8:00-8:45
14 Kmieć Małgorzata Konsultacje-język niemiecki piątek 12:35-13:20
15 Leputa-Stitou Wioletta 4C dodatkowe zajęcia wyrównawcze wtorek 10:50-11:35
16 Magierski Wojciech Olimpada Fizyczna / Robotyka czwartek 8:00-8:45 i 15:00-17:30
17 Michno Elżbieta  Fizyka-zajęcia wyrównawcze poniedziałek 8:55-9:35
18 Obst Krystyna 4E dodatkowe zajęcia wyrównawcze czwartek 9:45-10:30
19 Paszkiewicz Marlena Zajęcia biblioteczne środa 14:15-15:15
20 Pawski Jacek Konsultacje maturalne czwartek 8:00-8:45
21 Pietrzak Bartosz SKS- rekreacyjna siatkówka dziewcząt wtorek 15:00-16:00
22 Podkówka Magdalena Zespół muzyczny dePodkówczers wtorek 15:00-16:00
23 Polak-Czarnowska Marzena Konsultacje maturalne wtorek 8:00-8:45
24 Polesiuk Magdalena Koło Lingwistyki Matematycznej/Konsultacje dla maturzystów czwartek 8:00-8:45
25 Rutkowski Jacek Koło turystyczne sobota wg planu
26 Skobrtal Marcin Zajęcia dla maturzystów/koło debat wtorek/czwartek 8:00-8:45
27 Stączek Małgorzata Historia sztuki-przygotowanie do olimpiady/Zespół  dePodkówczers wtorek 15:00-16:00
28 Żałobka Anna Klasy 4 - konsultacje  wtorek/czwartek 8:00-8:45
Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera