Więcej aktualności

• Konkursy BYĆ KIMŚ

Regulaminy konkursu Być Kimś I i Być Kimś II

• Spotkanie z rodzicami

Wszystkich rodziców serdecznie zapraszamy na zebrania wszystkich klas, które odbędą się w czwartek13.09, o godz. 16.30. Rodzice uczniów klas III mają najpierw spotkanie z panem dyrektorem na dużej sali gimnastycznej.

• Bardzo dobre wyniki matur

Na dobry początek wakacji przedstawiamy kilka tegorocznych maturalnych rekordów:

Mount Everest średnich wyników maturalnych osiągnęła geografia (69%), osiągając 1. miejsce w województwie. Majstersztykiem jest średnia z historii sztuki - 97%!

Dziejowym wydarzeniem są również średnie wyniki z historii (66 %) i wosu (69%), które zajmują drugie lokaty w województwie.

W kategorii nauk przyrodniczych średni wynik z biologii (61 %) to 4. pozycja w województwie, podobnie jak w przypadku królowej nauk – matematyki (50 %) oraz informatyki (62 %).

Dodatkowo średni wynik z postrachu wielu maturzystów, matematyki na poziomie podstawowym, wyniósł 86 % dając 5. miejsce w województwie.

Dobre wyniki osiągnęli też chemicy - 56%, a także językowcy - średnie z angielskiego i niemieckiego przekraczają 90% na poziomie podstawowym i 70% na poziomie rozszerzonym oraz poloniści - ponad 65% na obu poziomach.

Są to najwyższe wyniki w Wałbrzychu, jedne z wyższych w województwie, a w niektórych przypadkach w kraju! Serdecznie gratulujemy nauczycielom i uczniom, wszyscy jesteśmy mistrzami!

• Rekrutacja - II etap

Drodzy Kandydaci, drogie Kandydatki, rozpoczynamy drugi etap rekrutacji:
    Na Wasze dokumenty (oryginały świadectw i zaświadczeń o wyniku egzaminu gimnazjalnego) czekamy w poniedziałek i wtorek od 8.00 do 15.00. Pamiętajcie również o wpisaniu swoich wyników do systemu rekrutacyjnego!
    Listy kandydatów zakwalifikowanych zostaną wywieszone w szkole 13 lipca o godz. 8.30.

• Koniec roku szkolnego

Dziś uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Był to rok obfitujący w wiele chwil radosnych, ale również w chwile bardzo smutne. Rok wytężonej pracy i sukcesów, za które nagrodziliśmy najlepszych uczniów liceum i gimnazjum, w tym bardzo liczne grono olimpijczyków.

Więcej ogłoszeń