Logo Byczyny
Logo Szkoły

Zaginione Perły Księżnej Daisy

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

Tygodnie czekania dobiegły końca! Z wielką dumą i radością pragniemy Wam oznajmić o przedsięwzięciu, które zostało zorganizowane przez klasy 2F i 2G pod pieczą profesorów Pawskiego i Polak.

Dnia 22 listopada 2024 roku miała miejsce gra terenowa, pełna tajemnic i zagadek, które wytężenie umysłu wymagały – „Tajemnica Zaginionych Pereł Księżnej Daisy”. Uczniowie klas ósmych z zaproszonych szkół podstawowych, błądząc po korytarzach Zamku Książ, szukali wskazówek, które miały im pomóc w wytypowaniu osoby podejrzanej. Po dwóch godzinach trudów zwycięzcami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 21. Gratulacje dla nich!

 

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera