Logo Byczyny
Logo Szkoły

Obóz informatyczny w Krzyżowej

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

 W ramach projektu MAP (Mistrzostwa w Algorytmice i Programowaniu) w dniach 24-29 listopada siedmiu naszych uczniów uczestniczyło w obozie informatycznym w Krzyżowej. 

Zajęcia prowadzone były przez studentów i pracowników naukowych Wydziału Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego i pozwoliły młodzieży na rozwijanie zdolności analitycznych, logicznego rozumowania i pisania programów. W obozie brało udział ponad 50 osób. 

W trakcie obozu odbywały się wykłady, ćwiczenia w programowaniu oraz konkursy indywidualny i drużynowy. Nasi uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie w obu konkursach. Indywidualnie zajęli miejsca:

Maksymilian Klepek I miejsce

Piotr Żukiewicz IV miejsce

Amelia Witecka V miejsce

Amelia Ubowska VII miejsce

Joachim Narkiewicz VIII miejsce 

Iga Skuza X miejsce

Zbigniew Gul XVI miejsce.

Drużynowo odnieśliśmy podwójny sukces: I miejsce zajęła drużyna w składzie: Maksymilian Klepek, Joachim Narkowicz, Zbigniew Gul, a III miejsce drużyna w składzie : Amelia Witkowska, Iga Skuza, Amelia Ubowska.

Aby „zresetować umysł” uczniowie mieli czas na grę w piłkę i spacery po okolicy. Udział w obozie informatycznym pozwolił uczniom nabyć nowych umiejętności programistycznych. Był to czas wytężonej pracy umysłowej, zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa z młodzieżą z  IV LO z Wrocławia i LO ze Zgorzelca.
 

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera