67. miejsce w Polsce w rankingu Perspektyw 2019! 6. miejsce w województwie dolnośląskim! 15. miejsce w rankingu olimpijskim!

Teatralna przygoda
    12 grudnia w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu w ramach Małych Dni Conradowskich odbył się 1. Festiwal Teatru Lekturowego, w którym wzięliśmy udział. Grupa teatralna "Bez antraktu", zaprezentowała czytanie performatywne Złodziejki książek Marcusa Zusaka w reżyserii p. Janiny Chochłakiewicz. Jurorzy Festiwalu, przyznając grupie Nagrodę Główną,  docenili charyzmatycznego narratora - Jakub Anioła, pokaz performatywny w wykonaniu Weroniki Gargas, Julii Kamińskiej, Weronika Ożgi, a także  scenariusz oraz jego  przesłanie.
    Dostaliśmy również zaproszenie do ponownego zaprezentowania pokazu na deskach Szaniawskiego w czerwcu na 15. Dniach Młodego Teatru.
W prezentacji czytania wspomógł technicznie grupę Jakub Ocharski.

Opublikował: