67. miejsce w Polsce w rankingu Perspektyw 2019! 6. miejsce w województwie dolnośląskim! 15. miejsce w rankingu olimpijskim!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Konkursie Papieskim - "Moje Westerplatte". Konkurs Papieski to największy w Polsce konkurs dotyczący wiedzy o życiu i nauczaniu Jana Pawła II.  Konkurs składa się z czterech etapów: I i II etap to rozwiązywanie quizu oraz testu, III etap - to pisanie eseju na jeden z wybranych tematów, a w IV - dla tych, ktorzy zakwalifikowali sie do finału, czeka obrona napisanej pracy przed komisją konkursową. Wszystkie te etapy pokonała Katarzyna Adamczak (III C LO) i znalazła się na liście zwycięzców - wygrała w regionie dolnośląskim i opolskim, w nagrodę poleci w lipcu do Rzymu.

Świetne wyniki uzyskały również: Joanna Bober (IC LO), która zajęła 2 miejsce i Ewelina Świętanowska (ID LO), która uplasowała się tuż za podium na 4 miejscu. Gratulujemy!

konkurspapieski.png

Opublikował: