67. miejsce w Polsce w rankingu Perspektyw 2019! 6. miejsce w województwie dolnośląskim! 15. miejsce w rankingu olimpijskim!

Już są wyniki Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie, czterech naszych licealistów przyjechało z tytułem laureata:  Szymon Chrzanowski (2C -10 miejsce),Katarzyna Ludwig (1C -12 miejsce),Marzena Kulikowska (2B) oraz Katarzyna Franckowiak (1B).

Natomiast tytuł finalisty zdobyli: Amadeusz Kołaczek (1A),Mateusz Mikołowski (2B).

W tegorocznej edycji Olimpiady uczestniczyło ok. 2000 osób.
Gratulujemy naszym uczniom i opiekunowi p. Bartkowi Pietrzakowi.

Opublikował: