Logo Byczyny

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

70 lat II LO - 29.09.2018 r. Zapraszamy!

Laureaci i Finaliści Olimpiad Przedmiotowych

Rok Nazwisko Imię Klasa Olimpiada Opiekun  
2018 Mikoś Adam III A Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marcin Skobrtal laureat
2018 Grelewicz Zuzanna III B Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marcin Skobrtal laureatka
2018 Kwiecień Konrad III D Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Skobrtal finalista
2018 Mikoś Adam III A Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Skobrtal laureat
2018 Chort Wiktoria I E Ogólnopolska Olimpiada Wiedza o Żywności Małgorzata Janas, Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2018 Dziwak Agnieszka II C Olimpiada Teologii Katolickiej Bartosz Pietrzak finalistka
2018 Majerska Aleksandra II A Olimpiada Teologii Katolickiej Bartosz Pietrzak finalistka
2018 Wójcik Dawid III a gim Olimpiada Teologii Katolickiej Bartosz Pietrzak finalista
2018 Krupowicz Bartłomiej III D Olimpiada Historyczna Jarosław T. Brzeziński laureat
2018 Mikoś Adam III A Olimpiada Historyczna Urszula Cybulska finalista
2018 Majerska Aleksandra II A Olimpiada Medialna Mariola Wróbel, Dorota Wołodkiewicz finalistka
2018 Mitura Maja II D Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureatka
2018 Świętanowska Ewelina III D Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalistka
2018 Olesińska Katarzyna III D Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek laureatka
2018 Rzepecka Lidia II D Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2018 Rachwalski Krystian III E Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalista z wyróżnieniem
2018 Mikoś Adam III A Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie Marcin Skobrtal laureat
2018 Kiczak Mateusz III A Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureat
2018 Łukasik Patrycja III A Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalistka
2018 Dybizbańska Wiktoria II C Olimpiada Ekologiczna Anna Jankowska finalistka
2018 Ludwig Kacper III C Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska laureat
2018 Andrasz Oliwia I E Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Janas, Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2018 Skorupska Kinga I C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Janas, Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2017 Kwiecień Konrad 2D Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Skobrtal finalista
2017 Sierżant Michał 1E Ogólnopolskiej Olimpiada Wiedzy o Żywności Małgorzata Janas, Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz laureat
2017 Mikoś Adam 2A Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marcin Skobrtal laureat
2017 Grelewicz Zuzanna 2B Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marcin Skobrtal laureatka
2017 Kwiecień Konrad 2D Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Marcin Skobrtal finalista
2017 Mikoś Adam 2A Olimiada Przedsiębiorczości   finalista
2017 Augustyniak Karolina 3E VI Olimpiada Medialna Mariola Wróbel finalistka
2017 Krupowicz Bartłomiej 2D XI Olimpiada Mediewistyczna Jarosław T. Brzeziński laureat
2017 Kiczak Mateusz 2A XLIII Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2017 Świętanowska Ewelina 2D XV Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalistka
2017 Mitura Maja 1D XV Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalistka
2017 Ziółkowski Maciej 3A Olimpiada Wiedzy Technicznej Wojciech Magierski finalista
2017 Sierżant Michał 1E Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności M. Baniukiewicz, M. Janas, A. Jankowska finalista
2017 Gancarz Anna 3A Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2017 Łukasik Patrycja 2A Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek laureatka
2017 Szóstak Klaudia 3B Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalista
2017 Urbańska Alicja 3D Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2017 Ludwig Kacper 2C Olimpiada Wiedzy Teologicznej Bartosz Pietrzak finalista
2017 Strzyż Joanna 3C Olimpiada Wiedzy Teologicznej Bartosz Pietrzak finalistka
2017 Mikoś Adam 2A Olimpiada Wiedzy o III RP Marcin Skobrtal laureat
2017 Kwiecień Konrad 2D Olimpiada Wiedzy o III RP Marcin Skobrtal laureat
2016 Foryś Martyna 2E XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska finalistka
2016 Zięba Agnieszka 2E XVIII Olimpiada Wiedzy o Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska finalistka
2016 Mikoś Adam 1A LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Skobrtal finalista
2016 Zięba Agnieszka 2E XX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska finalistka
2016 Ludwig Kacper 1C XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej Bartosz Pietrzak finalista
2016 Gajewski Jakub 3A XLII Olimpiada Historyczna Jarosław T. Brzeziński laureat
2016 Urbańska Alicja 2D XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Dorota Wołodkiewicz finalistka
2016 Grabowska Weronika 3C XL Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek laureatka
2016 Cabała Daria 2D XL Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2016 Łukasik Patrycja 1A XL Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2016 Gajewski Jakub 3A XL Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalista
2016 Wizerkaniuk Anna 3A XL Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka
2016 Mroczkowska Dominika 3D XIV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalistka
2016 Anioł Amadeusz 3D X Olimpiada Mediewistyczna Urszula Cybulska laureat
2016 Gajewski Jakub 3A X Olimpiada Mediewistyczna Jarosław T. Brzeziński finalista
2016 Krupowicz Bartłomiej 1D X Olimpiada Mediewistyczna Jarosław T. Brzeziński finalista
2016 Popiel Justyna 3A VI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Dagmara Macków finalistka
2016 Ludwig Kacper 1C XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureat
2016 Buczel Mikołaj 3C XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Janas, Anna Jankowska finalista
2015 Gisder Katarzyna 3A LVI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Marcin Skobrtal laureatka
2015 Budka Anna 2C XIX Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska, Małgorzata Janas laureatka
2015 Budka Anna 2C XVII Olimpiada Wiedzy o Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalistka
2015 Nitka Weronika 3A XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Dagmara Maćków finalistka
2015 Kramarczyk Małgorzata 2D II Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna Bogusława Oleksy finalistka
2015 Czapla Marcjanna 3A XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna- Historia Sztuki Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2015 Wizerkaniuk Anna 2A XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna- Historia Sztuki Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2015 Rybak Marika 3A XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna- Historia Sztuki Małgorzata Stączek finalistka
2015 Grabowska Weronika 2C XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna- Historia Sztuki Małgorzata Stączek finalistka
2015 Nitka Weronika 3A XLI Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureatka - 8 miejsce w Polsce
2015 Szyszka Paulina 2C XIII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Dagmara Maćków finalistka
2015 Buczel Mikołaj 2C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalista
2015 Mazur Hanna 1C XVII Olimpiada Wiedzy o Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalistka
2015 Nitka Weronika 3A Olimpiada Wiedzy Technicznej Wojciech Magierski finalistka
2015 Makowska Paulina 3C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalistka
2015 Wojtyna Dominik 3A XXV Olimpiada Teologii Katolickiej   finalista
2015 Łazanowski Mateusz 2B IV Olimpiada Medialna p. Bogusława Oleksy laureat - 2. miejsce w Polsce
2014 Stachowiak Wojciech 2B XXXVIII Olimpiada Artystyczna – Historia Sztuki Małgorzata Stączek finalista
2014 Chmieliński Oskar 2B XXXVIII Olimpiada Artystyczna – Historia Sztuki Małgorzata Stączek finalista
2014 Rybak Marika 2A Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Mariola Wróbel finalistka
2014 Rybak Marika 2A I Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna Bogusława Oleksy laureatka I miejsca
2014 Nitka Weronika 2A XL Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalistka
2014 Matras Arkadiusz 3C Olimpiada Wiedzy o Żywności Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas finalista
2014 Marzol Eryk 2E Olimpiada Wiedzy o Żywności Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas finalista
2014 Makowska Paulina 2C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalistka
2014 Mitelsztet Patryk 2C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalista
2014 Burdka Katarzyna 1C Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - Ochrona i Kształtowanie Środowiska Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas finalistka
2014 Chrząszcz Magdalena 3A-gim I Olimpiada Biologiczna dla Gimnazjum Anna Jankowska finalistka
2014 Kiczak Mateusz 2A-gim I Olimpiada Biologiczna dla Gimnazjum Anna Jankowska laureat
2014 Laskowski Piotr 3B-gim I Olimpiada Biologiczna dla Gimnazjum Małgorzata Janas finalista
2014 Łukasik Patrycja 2B-gim I Olimpiada Biologiczna dla Gimnazjum Małgorzata Janas finalistka
2014 Mosak Maciej 2A 3 Olimpiada Medialna Mariola Wróbel laureat
2014 Łazanowski Mateusz 1B 3 Olimpiada Medialna Bogusława Oleksy laureat
2014 Nitka Weronika 2A XII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Dagmara Maćków finalistka
2013 Woliński Jakub 3a XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Dagmara Maćków laureat 7 miejsca
2013 Holewa Paweł 3a Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH Agnieszka Chojka-Szumilas laureat 3 stopnia
2013 Holewa Paweł 3a 62 Olimpiada Fizyczna Wojciech Magierski, Elżbieta Michno finalista (13 m w Polsce)
2013 Holewa Paweł 3a XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej Dagmara Maćków finalista
2013 Michalkiewicz Nicole 2a XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka
2013 Nitka Weronika 1a XXXIX Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalistka
2013 Nowak Bogusława 3a XXIII Teologii Katolockiej Paweł Dancewicz finalistka
2013 Małecki Marcin 3a III Olimpiada Logiczno-Matematyczna pod patronatem Minister Edukacji Narodowej Agnieszka Chojka-Szumilas laureat 3 miejsca
2013 Różańska Weronika 3c XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalistka z wyróżnieniem
2013 Zając Hanna 3C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalistka
2013 Rudy Kamila 2C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2013 Wasąg Nikola 1C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2013 Matras Arkadiusz 2C Olimpiada Wiedzy o Żywności Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalista
2013 Wasąg Nikola 1C Olimpiada Wiedzy o Żywności Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalistka
2013 Mitelsztet Patryk 1C Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalista
2012 Łapiak Aleksandra 1C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureatka
2012 Tulińska Magdalena 1C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureatka
2012 Zeszut Katarzyna 3E Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka finalistka
2012 Król Marcin 2A Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Mariola Wróbel finalista
2012 Nowak Bogusława 2A Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Paweł Dancewicz laureatka (7 miejsce w Polsce)
2012 Małecki Marcin 2A Olimpiada Teologii Katolickiej ks. Paweł Dancewicz finalista
2012 Holewa Paweł 2A XXXVIII Olimpiada Wiedzy Technicznej Wojciech Magierski laureat 2 miejsca
2012 Łapkowski Michał 3A Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Beata Trzcińska laureat
2012 Łapkowski Michał 3A Olimpiada Wiedzy o Finansach Beata Trzcińska laureat
2012 Łapkowski Michał 3A Międzynarodowa Olimpiada Przedsiębiorczości Beata Trzcińska laureat III miejsca
2012 Różańska Weronika 2C XXVI Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek finalistka
2012 Cebulski Kamil 3C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Małgorzata Janas finalista
2012 Zając Hanna 2C Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Jankowska finalistka
2012 Cebulski Kamil 3C Olimpiada Chemiczna Małgorzata Baniukiewicz, Zenon Mielczarek finalista
2012 Słowik Oskar 3A Olimpiada Chemiczna Małgorzata Baniukiewicz, Zenon Mielczarek finalista
2012 Słowik Oskar 3A Olimpiada Fizyczna Elżbieta Michno, Jolanta Dróżdż, Wojciech Magierski finalista
2011 Łapkowski Michał 2A Olimpiada Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji Beata Trzcińska finalista
2011 Ciecieląg Michał 3A Olimpiada Matematyczna Agnieszka Chojka-Szumilas, Dagmara Maćków finalista
2011 Amrogowicz Joanna 2C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureatka - 1 miejsce w Polsce
2011 Wymysłowska Dagmara 2C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureatka - 2 miejsce w Polsce
2011 Lebiedzińska Aleksandra 3D Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka finalistka
2011 Dobrowolski Piotr 3B Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka laureat
2011 Zeszut Katarzyna 2E Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka finalistka
2011 Łapkowski Michał 2A Olimpiada Ekonomiczna Beata Trzcińska laureat V miejsca
2011 Łobaza Justyna 3A IX Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureatka - 4 miejsce w Polsce
2011 Furmaniak Aleksandra 3B IX Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalistka
2011 Majkowska Monika 2B Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek finalistka
2011 Jefmański Dominik 2B Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek finalista
2011 Dereń Magdalena 2B Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek finalistka
2010 Kulisz Kacper II B Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2010 Jaskólska Aleksandra III A Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureat - 7 miejsce w Polsce
2010 Łobaza Justyna II A Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureat - 5 miejsce w Polsce
2010 Maluha Mateusz III A Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureat - 6 miejsce w Polsce
2010 Szydłowska Ewelina II D Losy Polakow po 17 września 1939 roku Urszula Cybulska finalista
2010 Grabowski Łukasz III A Olimpiada Techniczna Wojciech Magierski finalista
2010 Zeszut Katarzyna I E Losy Polaków po 17 września 1939 roku Urszula Cybulska laureat
2010 Mikosza Maciej II C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas laureat
2010 Wymysłowska Dagmara I C Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas finalista
2010 Fertsch Anna II B Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Malgorzata Stączek laureat
2010 Kubicka Martyna III D Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek finalista
2010 Grabowski Łukasz III A Olimpiada chemiczna Małgorzata Baniukiewicz; Zenon Mielczarek finalista
2010 Jarczyński Paweł III D Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej - Szczecin Jarosław Brzeziński finalista
2010 Rysak Mateusz III A Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym Jarosław Brzeziński finalista
2010 Rzońca Sebastian III D Olimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnym Jarosław Brzeziński finalista
2010 Jarczyński Paweł III D Olimpiada wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk Jarosław Brzeziński finalista
2010 Warzecha Jacek III A Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2010 Warzecha Jacek III A Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz laureat - 7 miejsce w Polsce
2010 Warzecha Jacek IIIa Ogólnopolska Olimpiada Anna Wojtowicz laureat
2009 Sztor Paulina IIId Losy Polaków po 17 września 1939 roku Urszula Cybulska finalista
2009 Stramecki Filip IIc Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz laureat
2009 Stanik Małgorzata Ic Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalista
2009 Mikosza Maciej Ic Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzata Baniukiewicz finalista
2009 Żerebecki Bartosz Ic Olimpiada Chemiczna Małgorzata Baniukiewicz, Zenon Mielczarek finalista
2009 Dopytalska Klaudia IIIc Olimpiada Chemiczna Małgorzata Baniukiewicz, Zenon Mielczarek finalista
2009 Zaremba Jan IIIc Olimpiada Chemiczna Małgorzata Baniukiewicz, Zenon Mielczarek finalista
2009 Wichowska Justyna IIId Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka finalista
2009 Wołodkiewicz Bartosz IIId Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Urszula Cybulska, Robert Wróbel laureat 1 miejsce w Polsce
2009 Dziekan Martyna IIIe Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalista
2009 Kubicka Martyna   Olimpiada Artystyczna Małgorzata Stączek finalista
2009 Śleboda Marta IIIc Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalista
2009 Kaźmierczak Paweł IIIc Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska, Małgorzata Janas finalista
2009 Szostak Kamila IIIc Olimpiada Ekologiczna Małgorzata Janas, Anna Jankowska  
2009 Mika Adam IIId Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Urszula Cybulska laureat
2009 Gotfryd Karol IIIa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureat - 2 miejsce w Polsce
2009 Warzecha Jacek IIa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2009 Maluha Mateusz IIa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2009 Michalak Grzegorz IIIa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2009 Gotfryd Karol IIIa Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz laureat - 4 miejsce w Polsce
2009 Maluha Mateusz IIa Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz finalista
2009 Michalak Grzegorz IIIa Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz finalista
2009 Jaskółska Aleksandra IIa Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureat - 3 miejsce w Polsce
2009 Łobaza Justyna Ia Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2009 Wołodkiewicz Bartosz IIId Olimpiada Historyczna Jarosław Brzeziński, Urszula Cybulska laureat
2009 Gotfryd Karol 3a IV Środkowoeuropejska Międzynarodowa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureat brązowy medal indywidualnie, srebrny medal drużynowo
2008 Bujak Agata IIa Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Anna Jankowska, Małgorzata Janas, Małgorzta Baniukiewicz finalista
2008 Stramecki Filip 1c Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukieiwcz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureat
2008 Leconte Daria IIc Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureat
2008 Szeles Rafał IIId Losy Polaków po 17 września 1939r Urszula Cybulska finalista
2008 Żerebecki Bartosz III GM Biologiczna Anna Jankowska, Małgorzata Janas laureat
2008 Ślęzak Jakub IIa Olimpiada Matematyczna Dagmara Maćków, Agnieszka Szumilas finalista
2008 Moszumańska Katrzyna III GM Olimpiada Teologii Katolickiej Jadwiga Jaskuła finalista
2008 Hołojda Konrad IIa Olimpiada Teologii Katolickiej Jadwiga Jaskuła finalista
2008 Hołojda Katarzyna IIIe Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka finalista
2008 Biełło Piotr IIId Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Urszula Cybulska laureat
2008 Naprawa Bartosz IIIe Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek finalista
2008 Gruszewska Ewa IId Olimpiada Filozoficzna Dorota Wołodkiewicz finalista
2008 Wołodkiewicz Bartosz IId Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej -Szczecin Urszula Cybulska laureat
2008 Mika Adam IId Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej -Pułtusk Urszula Cybulska finalista
2008 Wołodkiewicz Bartosz IId Olimpiada Historyczna Urszula Cybulska, Jarosław T. Brzeziński finalista
2008 Kopciuch Karol IIIe Olimpiada Historyczna Jarosław T. Brzeziński finalista
2008 Gotfryd Karol IIa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureat - 4 miejsce w Polsce
2008 Romaniszyn Maciej IIId Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2008 Grunwald Łukasz IIId Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2008 Gotfryd Karol IIa Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz laureat - 8 miejsce w Polsce
2007 Wróblewski Dawid   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2007 Szeles Rafał   Losy Polaków po 17 września 1939 Urszula Cybulska finalista
2007 Grotowska Ewelina   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureat
2007 Tarasiewicz Joanna   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Małgorzata Janas, Anna Jankowska laureat
2007 Idzior Aleksandra   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska laureat
2007 Wołodkiewicz Bartosz   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Urszula Cybulska, Robert Wróbel laureat
2007 Wichowska Justyna   Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Małgorzata Stączek laureat
2007 Kowalski Piotr   Olimpiada Przedsiębiorczości Beata Trzcińska laureat
2007 Simkiewicz Marcin   Olimpiada Przedsiębiorczości Beata Trzcińska finalista
2007 Ryżak Dorota   Olimpiada Teologii Katolickiej Jadwiga Jaskuła laureat
2007 Moszumańska Katarzyna   Olimpiada Teologii Katolickiej Jadwiga Jaskuła finalista
2007 Wołodkiewicz Bartosz   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk Urszula Cybulska laureat
2007 Małek Radosław   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk Jarosław Brzeziński finalista
2007 Mika Adam   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Urszula Cybulska laureat
2007 Małek Radosław   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Szczecin Jarosław Brzeziński finalista
2006 Dzięcioł Alicja   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska laureat
2006 Zielińska Małgorzata   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska laureat
2006 Dopierała Ewa   Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska finalista
2006 Leconte Daria   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz finalista
2006 Ślęzak Jakub   Olimpiada Filozoficzna Dorota Wołodkiewicz finalista
2006 Drobiazgiewicz Marek   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2006 Bulejak Radosław   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Urszula Cybulska finalista
2006 Nowocień Michał   Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Urszula Cybulska finalista
2006 Bartczak Natalia   Olimpiada Języka Niemieckiego Zofia Wawrzyniak finalista
2006 Malinowska Klaudia   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka finalista
2006 Pietrzak Bartosz   Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2006 Łobaza Bartosz   Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2006 Matusik Szymon   Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2006 Wołodkiewicz Bartosz   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Urszula Cybulska finalista
2006 Małek Radosław   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Jarosław Brzeziński finalista
2006 Małek Radosław   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Jarosław Brzeziński finalista
2005 Szot Wojciech   Olimpiada Artystyczna Maria Wronka  
2005 Winkler Amadeusz   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska finalista
2005 Wasąg Diana   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska laureat
2005 Wierzbicka Marzena   Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska finalista
2005 Sowa Paweł   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2005 Drobiazgiewicz Marek   Olimpiada Geograficzna` Anna Wojtowicz finalista
2005 Drobiazgiewicz Marek   Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz laureat - 5 miejsce w Polsce
2005 Karolewska Dorota   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Jarosław Brzeziński laureat
2005 Szajdulina Swietlana   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Jarosław Brzeziński laureat
2005 Herbut Mateusz   Olimpiada Matematyczna Krystyna Lewicka finalista
2005 Matusik Szymon   Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2005 Łobaza Bartosz   Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz laureat
2005 Pietrzak Bartosz   Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki Anna Wojtowicz finalista
2005 Puszyńska Jolanta   Olimpiada Teologii Katolickiej Jadwiga Jaskuła finalista
2005 Sowa Paweł   Olimpiada Teologii Katolickiej Jadwiga Jaskuła finalista
2005 Modzelewska Luiza   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Urszula Cybulska laureat
2005 Matusik Szymon   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Robert Wróbel finalista
2005 Romaniszyn Wojciech   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Robert Wróbel finalista
2005 Małek Maciek   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Urszula Cybulska laureat
2005 Małek Maciej   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Urszula Cybulska finalista
2005 Małek Radosław   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Jarosław Brzeziński finalista
2004 Szot Wojciech   Olimpiada Artystyczna Maria Wronka finalista
2004 Gać Paweł   Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska finalista
2004 Nahorecki Artur   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno laureat
2004 Kuczyńska Marta   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Małgorzata Baniukiewicz, Anna Jankowska laureat
2004 Sacharowski Sebastian   Olimpiada Wiedzy o Żywieniu Anna Jankowska, Małgorzata Baniukiewicz laureat
2004 Filip Michał   Olimpiada Filozoficzna Dorota Wołodkiewicz finalista
2004 Sowa Paweł   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2004 Plebanek Stanisław   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2004 Plebanek Stanisław   Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz finalista
2004 Matusik Szymon   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2004 Dżygała Anna   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Jarosław Brzeziński finalista
2004 Dubis Marta   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Jarosław Brzeziński finalista
2004 Zielonka Teresa   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Jarosław Brzeziński finalista
2004 Wierzbicka Kamila   Losy Polaków po 17 września 1939 roku Jarosław Brzeziński finalista
2004 Bocheński Maciej   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Urszula Cybulska laureat
2004 Trembulak Łukasz   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Robert Wróbel finalista
2004 Grześkowiak Natalia   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Robert Wróbel finalista
2004 Małek Maciej   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Urszula Cybulska laureat
2003 Gać Paweł   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno finalista
2003 Juchniewicz Karol   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno laureat
2003 Żylina Julia   Olimpiada Filozoficzna Maria Woźnicka laureat
2003 Walewska Joanna   Olimpiada Filozoficzna Maria Woźnicka laureat
2003 Matusik Szymon   Olimpiada Geograficzna Anetta Baranowska finalista
2003 Uroda Joanna   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureat - 3 miejsce w Polsce
2003 Trembulak Łukasz   Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka Robert Wróbel laureat
2003 Małek Maciej   Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Urszula Cybulska finalista
2003 Uroda Joanna 4b I Środkowoeuropejska Międzynarodowa Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz laureatka - 2 miejsce
2002 Kryjak Michał   Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Maria Wronka finalista
2002 Gać Paweł   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno finalista
2002 Juchniewicz Karol   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno finalista
2002 Kryjak Michał   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno finalista
2002 Walewska Joanna   Olimpiada Filozoficzna Maria Woźnicka finalista
2002 Kamińska Sonia   Olimpiada Filozoficzna Maria Woźnicka laureat
2002 Dziubek Adrian   Olimpiada Fizyczna Przemysław Ekert finalista
2002 Hołub Adrian   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2002 Sadowski Łukasz   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2002 Ilczuk Anna   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2002 Kułak Krzysztof   Olimpiada Języka Francuskiego Elżbieta Kowalska finalista
2002 Łepkowska Kamila   Olimpiada Języka Niemieckiego Urszula Popęda finalista
2001 Data Mateusz   Olimpiada Ekologiczna Anna Jankowska finalista
2001 Jankowska Monika   Olimpiada Biologiczna Anna Jankowska finalista
2001 Czaja Joanna   Olimpiada Filozoficzna Mariola Wróbel finalista
2001 Jankowska Monika   Olimpiada Filozoficzna Mariola Wróbel laureat
2001 Salamońska Justyna   Olimpiada Filozoficzna Dorota Wołodkiewicz laureat
2001 Kwiatkiewicz Dominika   Olimpiada Filozoficzna Dorota Wołodkiewicz laureat
2001 Kucharska Ewa   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2001 Sadowski Łukasz   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2001 Hołub Adrian   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
2001 Łepkowska Kamila   Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Urszula Cybulska laureat
2000 Stoksik Madalena   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno finalista
2000 Jankowska Monika   Olimpiada Wiedzy Ekologicznej Anna Jankowska laureat
2000 Czaja Beata   Olimpiada Filozoficzna Maria Woźnicka finalista
2000 Duraj Jakub   Olimpiada Filozoficzna Dorota Wołodkiewicz finalista
2000 Majkowski Łukasz   Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Urszula Cybulska finalista
2000 Szyszlak Tomasz   Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Jarosław Brzeziński finalista
1999 Jankowska Monika   Olimpiada Ekologiczna Anna Jankowska laureat
1999 Data Mateusz   Olimpiada Ekologiczna Anna Jankowska finalista
1999 Stoksik Magdalena   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno laureat
1999 Krajewska Aleksandra   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno finalista
1998 Michałek Paweł   Centralna Olimpiada Astronomiczna Stanisław Swół  
1998 Stoksik Magdalena   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno laureat
1998 Stoksik Magdalena   Międzynarodowa Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno  
1998 Hodurek Paweł   Olimpiada Geograficzna Alicja Sokół finalista
1998 Ziegler Kamil   Olimpiada Geograficzna Anna Wojtowicz finalista
1997 Żuk Izabela   Olimpiada Filozoficzna Władysława Galara  
1997 Karpiński Zbigniew   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka  
1996 Karpińska Marta   Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki Maria Wronka laureat
1996 Janowiak Monika   Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki Maria Wronka laureat
1995 Karpińska Marta   Olimpiada Artystyczna - sekcja plastyki Maria Wronka  
1995 Dziubak Joanna   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno laureat
1993 Jastrząb Przemysław   Olimpiada Geograficzna Janina Hojden finalista
1993 Zibrow Marek   Olimpiada Nautologiczna Anna Wojtowicz finalista
1991 Jakubanis Sylwia   Olimpiada Ekologiczna Ewa Hejno  
1991 Jakubanis Sylwia   Międzynarodowa Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno  
1991 Sernacka Ewa   OLimpiada Filozoficzna Władysława Galara  
1991 Haas Agnieszka   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Woźnicka  
1990 Grześkowiak Monika   Olimpiada Ekologiczna Ewa Hejno  
1989 Orski Donat   Olimpiada Wiedzy Filozoficznej Władysława Galara  
1988 Iluk Artur   Olimpiada Techniczna Kazimierz Fryszka  
1987 Fudalej Piotr   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno  
1987 Fudalej Piotr   Międzynarodowa Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno laureat
1987 Polański Piotr   Olimpiada Biologiczna Ewa Hejno  
1987 Dąbrowski Wojciech   Turniej Wiedzy Filozoficznej Władysława Galara  
1985 Siemoniak Tomasz   Turniej Wiedzy Filozoficznej Władysława Galara  
1985 Stecki Piotr   Olimpiada Techniczna Kazimierz Fryszka  
1985 Siemoniak Tomasz   Olimpiada Społeczno-Polityczna Władysława Galara  
1985 Adamczyk Danuta   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Danuta Jakimowicz  
1984 Wróblewicz Barbara   Turniej Wiedzy Filozoficznej Maria Banik  
1983 Rzeźnik Małgorzata   Olimpiada Historyczna Władysława Galara  
1983 Mucha Danuta   Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Maria Banik  
1981 Barto Ryszard   Olimpiada Historyczna Władysława Galara  
1980 Fila Krzysztof   Olimpiada Geograficzna Janina Hojden finalista
1980 Wysocka Ewa   Olimpiada Języka Rosyjskiego Zofia Podkowa  
1979 Switeńki Jerzy   Olimpiada Historyczna Stanisław Czajka  
1976 Bonio Lidia   Olimpiada Biologiczna Zuzanna Niezgodzińska, Ewa Hejno laureat
1976 Kruk Barbara   Olimpiada Języka Rosyjskiego Irena Kulman  
1974 Rajca Andrzej   Olimpiada Chemiczna Izabela Kluzek  
1973 Pawłowicz Paweł   Olimpiada Chemiczna Izabela Kluzek  
1972 Pawłowicz Paweł   Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna Izabela Kluzek  
1967 Fink-Finowicki Krzysztof   Olimpiada Fizyczna Stanisław Chrzanowski laureat
1967 Fink-Finowicki Krzysztof   Olimpiada Fizyczna Stanisław Chrzanowski laureat
1966 Fink-Finowicki Jan   Olimpiada Fizyczna Władysław Kędzierski  
1965 Fink-Finowicki Jan   Olimpiada Fizyczna Władysław Kędzierski laureat
1965 Dobrowolski Edward   Olimpiada Fizyczna Władysław Kędzierski laureat
Opublikował: 
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
Gandhi Mahatma

„Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.”

Stefan Żeromski

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Konfucjusz

„Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś.”

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera