70 lat II LO - 29.09.2018 r. Zapraszamy!

W związku z licznymi pytaniami pragniemy poinformować, że przyszłoroczna rekrutacja do liceum będzie prowadzona odrębnie dla absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych. Będą to dwa niezależne od siebie postępowania odpowiednio do 3- i 4-letniego liceum. Liczba miejsc jest duża, w liceum zarówno starego, jak i nowego typu zostanie dostosowana do zapotrzebowania ze strony uczniów - szkoła posiada odpowiednie warunki zarówno kadrowe, jak i lokalowe. Więcej informacji na temat rekrutacji 2019/2020 można znaleźć pod adresem: https://men.gov.pl/pl/rekrutacja Zapraszamy!