67. miejsce w Polsce w rankingu Perspektyw 2019! 6. miejsce w województwie dolnośląskim! 15. miejsce w rankingu olimpijskim!

W tegorocznym rankingu "Perspektyw" nasze liceum zajęło 67. miejsce w Polsce, zyskując status Złotej Szkoły. Jest to awans o aż 60 pozycji w stosunku do roku ubiegłego! Jednocześnie zajmujemy 6. miejsce na Dolnym Śląsku, ustępując jedynie szkołom wrocławskim.

W rankingu olimpijskim zajęliśmy bardzo wysoką 15. lokatę (w 2018 - 35.), zaś w rankingu maturalnym 114. miejsce (awans o prawie 50!).

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim Nauczycielom i Uczniom, którzy swoją ciężką pracą przyczynili się do tego sukcesu!

Pełen ranking można zobaczyć na stronie: http://licea.perspektywy.pl/2019/