67. miejsce w Polsce w rankingu Perspektyw 2019! 6. miejsce w województwie dolnośląskim! 15. miejsce w rankingu olimpijskim!

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym  - 13 maja - 25 czerwca 2019 r.

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o  świadectwo ukończenia szkoły podstawowej/gimnazjum oraz o zaświadczenie o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty/gimnazjalnego - 21 - 25 czerwca 2019 r.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych do szkoły - 16 lipca 2019 r.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych - 25 lipca 2019 r.