W Dniu Edukacji Narodowej odbył się w naszej szkole uroczysty apel, przygotowany przez prof. Jadwigę Czerniak i prof. Jacka Rutkowskiego raz klasę I BG, w czasie którego miało miejsce ślubowanie klas I, a także złożono życzenia oraz wręczono nagrody dla nauczycieli. Wśród nagrodzonych znaleźli się: nagroda Ministra Edukacji Narodowej - prof. Anna Jankowska, nagroda Prezydenta Miasta - prof. Hanna Kapłowska, prof. Krystyna Obst, nagrody Dyrektora: p. wicedyrektor Beata Trzcińska, prof. Helena Dymarczyk, prof. Edyta Grzelczyk, prof. Wioletta Jeczeń, prof. Bartosz Pietrzak, prof. Magdalena Podkówka, prof. Marcin Skobrtal, prof. Małgorzata Stączek oraz prof. Anna Wojtowicz - wszystkim serdecznie gratulujemy!
Apel uświetnił pokaz taneczny Hanny i Jędrzeja Kulskich oraz występy muzyczne Łukasza Nowaka, Patrycji Nowaczyk, Joanny Ek, Agnieszki Kołodziej oraz Laury Kyci.
Wszystkim nauczycielom oraz pracownikom II LO składamy szczere podziękowania za ich codzienną pracę oraz pomoc, a także życzymy licznych sukcesów, satysfakcji, docenienia ich trudu oraz zadowolenia, a także radości, uśmiechu, zdrowia oraz pomyślności!