W dniach 2-30 listopada br. odbędzie się trzecia edycja projektu „Upoluj swoją książkę", dzięki któremu uczniowie szkół średnich będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków  i audiobooków.

Szukaj w szkole specjalnych plakatów z okładkami 12 książkowych bestsellerów i kodem QR. Po jego zeskanowaniu przy pomocy smartfona, otrzymasz na miesiąc darmowy dostęp do książek  w formie e-booka i audiobooka.

Zostań ambasadorem czytelnictwa i otrzymaj darmową koszulkę z kodem dającym w listopadzie dostęp do 12 bestsellerów i dzięki temu staniesz się „mobilną wypożyczalnią książek” dla swoich koleżanek i kolegów. Koszulkę do tegorocznej edycji projektu „Upoluj swoją książkę” zaprojektował znany artysta Jan Kallwejt.

Do akcji możesz zgłosić się za pomocą formularza na stronie: http://ambasador.czytajpl.pl