Miło nam poinformować, że w tegorocznym rankingu "Perspektyw", nasze liceum zajęło 67. miejsce w kraju na aż 1500 sklasyfikowanych szkół. Tym samym po raz kolejny otrzymaliśmy tytuł Złotej Szkoły! W rankingu olimpijskim zajęliśmy 48. pozycję, zaś w rankingu maturalnym 73. (awans aż o 40 miejsc!). Na Dolnym Śląsku zajmujemy 6. lokatę, ustępując miejsca tylko 5 liceom wrocławskim.
Chcemy w tym miejscu podziękować wszystkim nauczycielom i uczniom, których praca przyczyniła się w minionym roku szkolnym do sukcesów olimpijskich oraz maturalnych!