67. liceum w Polsce w rankingu Perspektyw 2020!

Styczeń przywitał nas informacjami o kolejnych etapach do etapów okręgowych olimpiad:

Olimpiada Fizyczna (etap doświadczalny): Szymon Kłapiński (2A, op. prof. Wojciech Magierski)

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego: Zofia Mazgis (3D, op. prof. Bogumiła Wierzbicka), Dominika Wanago (2C, op. prof. Mariola Wróbel)

Olimpiada Artystyczna - sekcja Historii Sztuki: Karolina Smarzyńska (3C), Aleksandra Kmieć (3E), Maria Nukui (3E), Maja Łatyszonek (3D), Barbara Jabłońska (3D), Julia Czyżyk (3D), Weronika Mielczarek (2D), Klaudia Sułkowska (2D), Antoni Badora (2A), Maria Oziembłowska (2A), Szymon Mielczarek (2E) (op. prof. Małgorzata Stączek)

Olimpiada Historyczna (etap ustny): Martyna Wróbel (3D, op. prof. Urszula Cybulska)

Olimpiada Lingiwstyki Matematycznej: Abigail Połeć (3A), Daria Dziakowska (3A), Jakub Mikłasz (2A), Jakub Anioła (2C), Seweryn Aletorowicz (1AG), Oliwia Budka (1AG), Julia Fiałkowska (1AG) (op. prof. Magdalena Polesiuk)

Olimpiada Przedsiębiorczości: Bartosz Jastrzębski (3D), Henryk Szuliński (2B) i Zuzanna Słapek (2A).

Olimpiada Biologiczna: Katarzyna Ludwig (3C), Antonina Trzaskoma (2E) - op. prof. Anna Jankowska, Oliwia Andrasz (3E), Wiktoria Chort (3E) - op. prof. Małgorzata Janas

Trzymamy kciuki i gratulujemy!