Logo Byczyny

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

70 lat II LO - 29.09.2018 r. Zapraszamy!

 

NAZWA KOŁA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINA

Formacja taneczna

środa

13.25

Koło chemiczne

profesor M. Baniukiewicz

wtorek

czwartek

8.00

8.00

Koło turystyczne

profesor P. Jonowski

sobota

 

Koło miłośników historii

profesor J. Brzeziński

wtorek

czwartek

8.00

8.00

Zajęcia z politologii i historii najnowszej (przygotowanie do matury)

profesor M. Skobrtal

wtorek

14.15

Koło geograficzne - dla gimnazjum

profesor A. Baranowska

wtorek

15.00

KOŁA INFORMATYCZNE

  • Wyrównawcze - profesor J. Czerniak

piątek

14.15

  • Grafika - profesor J. Czerniak

piątek

14.15

  • Programowanie Scratch - profesor J. Czerniak

sobota(co 2 tyg)

wg ustalenia z uczniami

  • Programowanie Scratch profesor H. Dymarczyk

czwartek

15.00

  • Przygotowanie do matury profesor H. Dymarczyk

sobota(co 2 tyg)

8.30

  • Projekty programistyczne profesor H. Dymarczyk współpraca z absolwentem Piotrem Kasprowiczem

sobota(co 2 tyg)

I gr. od 9.30

II gr. od 11.00

koło matematyczne

  • dla gimnazjum - profesor J. Frąszczak

wtorek

8.00

  • dla liceum - profesor J. Frąszczak

czwartek

8.00

koło fizyczne dla gimnazjum profesor I. Aniulis

wtorek

czwartek

8.00

7.15

koła biologiczne

  • przygotowanie do olimpiady profesor A. Jankowska

wtorek

czwartek

8.00

  • koło olimpijskie - profesor M. Janas

wtorek

8.00

  • koło maturalne - profesor M. Janas

czwartek

8.00

repetytorium i konwersacje profesor B. Jurgielewicz

środa

15.00

Siłownia - profesor W. Denkiewicz

czwartek

8.00

SKS

GIM - koszykówka - chłopcy - W. Denkiewicz

poniedziałek

14.10

LO - koszykówka - dziewczęta - W. Denkiewicz

poniedziałek

14.10

koło szachowe - profesor W. Jeczeń

wtorek

czwartek

8.00

8.00

konsultacje maturalne z języka angielskiego

  • profesor P. Jonowski

piątek

8.50

  • profesor J. Rutkowski

czwartek

8.00

  • profesor A. Krawczyk

poniedziałek

14.15

  • profesor A. Żałobka

poniedziałek

8.00 oraz 14.15

"fat killer" - profesor J. Kisztelińska

piątek

14.15

przygotowanie do matury i konkursów profesor M. Kmieć

środa

15.00

koło z języka angielskiego
profesor H. Kapłowska

środa

14.20

matura ustna - język angielski 
profesor H. Kapłowska

czwartek

8.00

koło - teologiczne  - ks. Zwierzyna

piątek

14.15

koło - katechetyczne ks. Łuczak

piątek

15.00

koło - teologiczno - biblijne - ks. Iskra

piątek

14.15

koło fizyczne

  • koło olimpijskie - profesor W. Magierski

środa
czwartek

14.15
8.00

  • zajęcia wyrównawcze - profesor E. Michno

piątek

14:15

koło fizyczne - robotyka 
profesor W. Magierski

wtorek

14.15

olimpiada lingwinistyczna 
profesor D. Maćków

czwartek

8.00

Koło

  • filozoficzne - profesor D. Wołodkiewicz 

wtorek

8.00

  • polonistyczne - profesor D. Wołodkiewicz 

czwartek

8.00

przygotowanie do olimpiady WOS

wtorek

8.00

koło geograficzne 
profesor A. Wojtowicz

wtorek

8.00

koło matematyczne

  • zdolny ślązak - II gimnazjum - profesor E. Grzelczyk

wtorek

8.00

  • zajęcia wyrównawcze - profesor E. Grzelczyk

czwartek

8.00

koło chemiczne - profesor K. Obst

  • GIM

wg planu

wg planu

  • LO

wg planu

wg planu

Dyskusyjny Klub Filmowy 
profesor B. Oleksy

środa

15.00

przygotowanie do matury 
język francuski - profesor E. Kowalska

poniedziałek

7.15

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży 
profesor J. Radziszewski

wtorek

8.00

konsultacje maturalne z języka angielskiego 
oraz konsultacje dla uczniów zdolnych 
profesor M. Polak

wg ustaleń indywidualnych

wg ustaleń indywidualnych

Historia Sztuki

czwartek
piątek

13.25
9.45

koło polonistyczne 
profesor E. Sura

wtorek

8.00

warsztaty dziennikarskie 
profesor E. Sura

wtorek

14.10

SKS - siatkówka - profesor J. Sobczyk

wtorek
środa
piątek

15.00
14.15
14.15

koło matematyczne dla klasy III  LO
oraz przygotowanie do olimpiady 
profesor A. Szumilas

wtorek

8.00

koło ekonomiczne - profesor B. Trzcińska 

wtorek

8.00

koło polonistyczne - gimnazjum
profesor B. Wierzbicka

wtorek

8.00

konsultacje maturalne 
profesor B. Wierzbicka

czwartek

13.25

koło języka angielskiego dla gimnazjum
profesor A. Żałobka

piątek

11:40

koło języka niemieckiego 
profesor W. Makochan

środa

15.00

koło polonistyczne 
konsultacje dla maturzystów
profesor M. Woźnicka

wtorek

czwartek

8.00

8.00

 

koło olimpijskie z języka polskiego 
oraz konsultacje
profesor M. Wróbel

czwartek

8.00

kultura popularna 
profesor T. Smejlis

wtorek

8.00

doradztwo zawodowe
profesor B. Kijewska

wtorek

14.15

 

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
Gandhi Mahatma

„Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.”

Stefan Żeromski

„Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony.”

Konfucjusz

„Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś.”

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera