Logo Byczyny
Logo Szkoły

Pierwsze awanse do etapów centralnych

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

Jubileusz 75-lecia II LO - 23.09.2023

Z wielką radością informujemy, że Martyna Wróbel (3D, op. prof. Urszula Cybulska) zakwalifikowała się do etapu centralnego Olimpiady Historycznej! Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na najwyższym szczeblu!

Kamil Rems (3A) zajął 4. miejsce w zawodach okręgowych i awansował tym samym do etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, najstarszej olimpiady przedmiotowej w Polsce! Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za warszawski finał!

Kinga Skorupska i Adrianna Tomasik III c zakwalifikowały się do etapu centralnego  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, zajmując odpowiednio I i III miejsce w okręgu dolnośląskim. Opiekunem obu dziewcząt jest prof. Anna Jankowska. Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera