70 lat II LO - 29.09.2018 r. Zapraszamy!

Świadectwo dojrzałości z wynikami egzaminu maturalnego dla wszystkich zdających w maju 2018 r. egzamin maturalny będzie można odebrać w szkole 3 lipca od godz. 10.00

Kochani maturzyści, wykorzystajcie mądrze zdobytą w szkole wiedzę. Niech uzyskane przez Was wyniki egzaminu maturalnego bedą jak najlepsze i otworzą Wam drzwi na wymarzone kierunki studiów,  niech staną się mocnym fundamentem do jak nachlubniejszej przyszłej kariery i sukcesów.

Życzymy Wam:

• prostych pytań i jasnych odpowiedzi, aby uzyskany wynik był jak najbliżej wymarzonego;
  • skupienia, abyście w pełni wykorzystali posiadaną wiedzę;
  • zmieszczenia się w czasie, aby mieć pewność, że zrbiliście wszystko co w Waszej mocy;
  • polotu, mamy pewność że Wam go nie zabraknie;
  • dumy z osiągniętego wyniku, wierzymy że uzyskany przez Was pozwoli osiągnąć planowane cele.

Trzymamy za Was kciuki :)

Drodzy uczniowie klas III, zamieszczamy kilka najważniejszych informacji związanych z ukończeniem przez Was nauki w liceum:

INFORMACJE DLA OSÓB KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ W ROKU 2018

• do 19 kwietnia (czwartek) - oddanie książek do biblioteki
  • do 23 kwietnia (poniedziałek) - oddanie tzw. obiegówek
  • do 18 kwietnia (środa) - wystawienie ocen niedostatecznych
  • do 20 kwietnia (piątek) - wystawienie pozostałych ocen
  • 24 kwietnia (wtorek) - konferencja klasyfikacyjna
  • 27 kwietnia (piątek), godz. 12.45 - uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas III (tzw. ostatni dzwonek)

INFORMACJE DLA OSÓB KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ W ROKU 2018

• do 19 kwietnia (czwartek) - oddanie książek do biblioteki
  • do 23 kwietnia (poniedziałek) - oddanie tzw. obiegówek
  • do 18 kwietnia (środa) - wystawienie ocen niedostatecznych
  • do 20 kwietnia (piątek) - wystawienie pozostałych ocen
  • 24 kwietnia (wtorek) - konferencja klasyfikacyjna

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE DLA MATURZYSTÓW:

1. Przypominamy, że o konieczności przybycia 40 minut przed każdym egzaminem!
  2. Do dyspozycji maturzystów jest sztania w sali nr 2, gdzie należy pozostawić okrycia wierzchnie oraz inne przedmioty, których nie można wnieść na salę!
  3. Przypominaniu o zakazie posiadania w czasie egzaminu telefonów komórkowych i innych urządzeń łącznościowych (smartwatche, tablety itp.)!
  4. Każdy przystępujący do matury zobowiązany jest posiadać przy sobie dowód osobisty!
  5. Przypominamy o czarnych długopisach oraz niezbędnych przyborach!

Harmonogram egzaminów pisemnych (maj 2018 r.)

znajdziecie na stronie CKE: tutaj (od str. 3)

Serwisy maturalne w sieci: