Logo Byczyny
Logo Szkoły

Zakończenie roku szkolnego

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

Dzień Otwarty 20.04.2024

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice,

po raz pierwszy w historii szkolnictwa nie ma tradycyjnej uroczystości zakończenia roku szkolnego. W normalnych warunkach bylibyśmy w trakcie oficjalnego zakończenia na naszej sali gimnastycznej, gdzie po raz ostatni przed wakacjami spotkalibyśmy się i wspólnie świętowali początek upragnionych wakacji. Zbliżający się czas przerwy w nauce wykorzystajcie jak najefektywniej, by 1 września mieć siłę na nowy rok szkolny. Za nami  kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Gratuluję Wam wszystkim!!!

                Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań i podsumowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce zarówno te indywidualne, jak i te klasowe. Najlepsze wyniki osiągnęły klasy :

I miejsce 2a  -  4, 62

II miejsce 1ag i 1a – 4, 49

III miejsce 2d, 1e, 1eg - 4,36.

Gratuluję Wam tych osiągnięć, jednocześnie pamiętajcie, że Jeżeli istnieje klucz do sukcesu, to jest nim wytrwałość. Wszechświat kocha ludzi o upartych sercach. 

Dziękuję Wam za godne reprezentowanie naszej szkoły podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych i artystycznych. Dzięki temu odnieśliśmy wiele wspaniałych sukcesów, jak np. bardzo dobre wyniki matur, sukcesy w olimpiadach, zawodach sportowych, potwierdził to tegoroczny rankingu Perspektyw, a w ostatnich dniach również ranking Newsweek’a. 

                Szkołę tworzycie Wy, drodzy uczniowie oraz nauczyciele, to dzięki Wam mamy wyjątkowy klimat i wspaniałą atmosferę. W ostatnich tygodniach puste mury Kołłątaja to smutny widok, bez Was tego miejsca nie ma. Dlatego mam nadzieję, że 1 września wrócimy do waszych śmiechów na szkolnych korytarzach, dopingów podczas zajęć w-f’u, prób zespołu the Podkówczers czy grupy teatralnej BezAntraktu oraz głosów nauczycieli i uczniów dochodzących z sal. Wrócimy do organizacji naszych stałych wydarzeń, również tych o charakterze dobroczynnym, gdzie widać Waszą dobroć na potrzeby drugiego człowieka. 

                Dziękuję  Gronu Pedagogicznemu za włożony trud, zaangażowanie, za życzliwość i troskę w pracy z młodzieżą. Chciałbym podziękować również rodzicom, a w szczególności  Radzie Rodziców, wspomagającej działania nauczycieli, szkoły. Szczególne słowa uznania i podziękowania kieruję  do aktywnego Samorządu Szkolnego – wiem, że macie jeszcze wiele pomysłów, które uda się zrealizować w nowym roku szkolnym. 

                Mówiąc wszystkim do zobaczenia, żywię głęboką nadzieję, że za dwa miesiące, po udanych wakacjach, spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia. Wypoczywajcie, gromadźcie siły na następny rok szkolny.  Nigdy jednak nie zapomnijcie o bezpieczeństwie. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni. Będziemy czekać na Was  1 września. 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie.

Robert Wróbel

II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera