Logo Szkoły

[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

77. liceum w Polsce w rankingu Perspektyw 2021!

Elektroniczne składanie wniosków w systemie NABO rozpocznie się 17 maja br. pod adresem: https://ponadpodstawowe-walbrzych.nabory.pl/ i potrwa do 21 czerwca br.

W trakcie wypełniania wniosku należy pamiętać o możliwości wyboru kilku profilów w danej szkole, jak i kilku szkół. Kolejność preferencji decyduje o tym, w jakiej kolejność system będzie przydzielał kandydata do poszczególnych klas (w razie braku miejsca w klasie pierwszego wyboru, kandydat trafia do klasy/szkoły drugiego wyboru itd.). Dokumenty składa się jedynie w szkole pierwszego wyboru.

Przechodzimy do kolejnego etapu rekrutacji - od piątku możecie składać w szkole następujące dokumenty:

• świadectwo ukończenia szkoły podstawowej (mile widziane oryginały, które na późniejszym etapie stanowią potwierdzenie woli nauki w szkole),
  • zaświadczenia i dyplomy o konkursach i osiągnięciach oraz wolontariacie (może być kserokopia),
  • 2 zdjęcia (podpisane).

Komisja rekrutacyjna będzie czekała na Was w następujących godzinach:

• 25. czerwca (piątek) - godz. 8.00-15.30
  • 28. czerwca (poniedziałek) - godz. 8.00-15.00
  • 29. czerwca (wtorek) - godz. 8.00-15.00
  • 30. czerwca (środa) - godz. 8.00-15.00

Przypominamy o wpisaniu ocen i osiągnięć do systemu rekrutacyjnego NABO!

W trakcie składanka dokumentów prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego: utrzymywanie dystansu, założenie maseczki i dezynfekcję rąk!

Od 2 lipca będziecie mogli wpisywać wyniki egzaminu ósmoklasisty, natomiast od 9 lipca będziemy czekać na zaświadczenia o wynikach egzaminu.

Komisja rekrutacyjna będzie oczekiwała na Wasze dokumenty w następujących dniach:

• piątek, 9. lipca - 8.00-15.00
  • poniedziałek, 12. lipca - 8.00-15.00
  • wtorek, 13. lipca 8.00-15.00

Przypominamy o złożeniu:

• świadectwa ukończenia szkoły (najlepiej oryginał)
  • zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty (najlepiej oryginał)
  • wydrukowanego wniosku o przyjęcie do szkoły
  • 2 zdjęć legitymacyjnych

(Jeżeli któryś z dokumentów został już złożony, teraz wystarczy uzupełnić pozostałe.)

Pamiętajcie, aby wpisać swoje wyniki do systemu NABO!

Prosimy również o wypełnienie ankiety dotyczącej języków oraz rozszerzeń: https://forms.gle/2Eug43UGSmFjFua57

Ogłoszenie listy zakwalifikowanych odbędzie się 22 lipca br. (czwartek) o godz. 14.00. O 14.30 odbędzie się zebranie z uczniami zakwalifikowanymi.

W razie pytań, problemów lub konieczności zmiany wniosku prosimy o kontakt na adres: rekrutacja2lowalbrzych@gmail.com