Logo Byczyny
Logo Szkoły

Wycieczka do Londynu

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

W dniach 29 marca – 5 kwietnia grupa 45 uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Londynu, zorganizowanej w ramach działalności szkolnego koła turystycznego.

Program był niezwykle intensywny i pełen atrakcji. Zwiedziliśmy wiele słynnych miejsc, takich jak Tower of London, National Gallery czy British Museum. Panoramę miasta podziwialiśmy zarówno z London Eye, jak i z wieżowca The Shard.

Ciekawym przeżyciem był rejs po Tamizie, który pozwolił nam spojrzeć na Londyn z innej perspektywy. Mieliśmy również okazję doświadczyć niezwykłej wielokulturowości miasta oraz sprawnie poruszać się po jego zakątkach dzięki doskonale funkcjonującej sieci metra.

Londyn zachwycił nas nie tylko zabytkami i atmosferą, ale również piękną, wiosenną pogodą. To była niezapomniana przygoda i cenna lekcja kultury oraz historii.

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera