27.09
2025
2025
Nasi sportowcy nie zwalniają tempa!
Reprezentanci naszej szkoły wystartowali w dolnośląskim finale licealiady w biegu na nartorolkach i wrócili z fantastycznymi wynikami:
Dominik Ptasznik (4F) – Mistrz Dolnego Śląska!
Wiktor Szwarczyński (1A) – 3. miejsce indywidualnie.
Chłopcy – najlepsi w klasyfikacji drużynowej!
Dziewczyny również spisały się świetnie:
Olga Bogdańska (4F) – 4. miejsce.
Pola Frankowska (4F) – 5. miejsce.
Drużynowo – 2. miejsce wśród szkół!
Ogromne gratulacje dla całej drużyny – jesteśmy z Was dumni!


Powrót do poprzedniej strony »














