29.09
2025
2025
Klasa 3D wraz z wychowawcą, prof. Justyną Kisztelińską, i uczniami klas 3C i 2B udała się dziś do ważnego w naszym regionie miejsca pamięci - KL Gross Rosen. Uczniowie zapoznali się z tragiczną historią miejsca, relacjami więźniów, a także brali udział w warsztatach poświęconych rozwojowi represji w III Rzeszy. Wyjazd ten stanowił kontynuację tradycji odwiedzania ważnych historycznie miejsc przez klasy humanistyczne.
Galeria zdjęć
-
Pokaż zdjęcie 1 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 2 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 3 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 4 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 5 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 6 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 7 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 8 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 9 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 10 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 11 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 12 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 13 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 14 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 15 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 16 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 17 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 18 z galerii
-
Pokaż zdjęcie 19 z galerii
Powrót do poprzedniej strony »














