25.03
2026
2026
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w trzydniowych rekolekcjach wielkopostnych, które odbywały się w dniach 16–18 marca i pomogły im przygotować się do Świąt Wielkanocnych.
Spotkania odbywały się zarówno w kościele Świętych Aniołów Stróżów, jak i w auli Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa. Usłyszeli poruszające świadectwa nawrócenia i historie życia przemienionego dzięki Bożej pomocy – że nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa, i że każdy ma ogromną wartość w oczach Boga. W rekolekcjach uczestniczyło ponad 100 uczniów naszej szkoły.
Galeria zdjęć
Powrót do poprzedniej strony »














