17.04
2026
2026
W środę 15 kwietnia nasi uczniowie wzięli udział w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, który odbył się w Świdnicy. Tegoroczne zmagania obejmowały znajomość Księgi Estery, Księgi Mądrości oraz Ewangelii według św. Mateusza.
Szkołę reprezentowali: Wiktoria Kołodziejczyk z klasy 2a, Szymon Laskowski z klasy 1a oraz Joachim Narkowicz z klasy 3a. Konkurs stał na bardzo wysokim poziomie, a nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, będąc o krok od awansu do kolejnego etapu.
Opiekunem uczniów był ks. Mirosław Benedyk. Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy za piękne świadectwo wiedzy biblijnej oraz godne reprezentowanie szkoły.

Powrót do poprzedniej strony »














