2026
Szkolny Klub Korony Gór Polski wykorzystał piękną pogodę najlepiej, jak się da — ruszyliśmy na Jagodną!
Były górskie widoki, świetna atmosfera i kolejny zdobyty szczyt.
Przy okazji nie zabrakło też małego zwiedzania — odwiedziliśmy urokliwą Bystrzycę Kłodzką oraz zabytkowy kościół św. Marcina w Żelaźnie. Trochę gór, trochę historii i dużo dobrej energii — idealny przepis na udany dzień! Już nie możemy się doczekać kolejnych wypraw!
Galeria zdjęć
Powrót do poprzedniej strony »














