Logo Byczyny
Logo Szkoły

Eliminacje do Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

14 kwietnia w sali 32 odbyły się szkolne eliminacje Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku, których organizatorem jest Politechnika Wrocławska. Miło nam poinformować, że czworo naszych uczniów uzyskało kwalifikację do finału: Magdalena Nowak (4a), Wiktoria Jeske(3b), Kornelia Adamczak (2a) oraz Wiktor Szwarczyński (1a), który zdobył w eliminacjach maksymalną liczbę punktów! Gratulujemy i 24 maja trzymamy kciuki za finał!IMG_6485.jpeg IMG_6483.jpeg IMG_6486.jpeg

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera