10.05
2026
2026
14 kwietnia w sali 32 odbyły się szkolne eliminacje Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku, których organizatorem jest Politechnika Wrocławska. Miło nam poinformować, że czworo naszych uczniów uzyskało kwalifikację do finału: Magdalena Nowak (4a), Wiktoria Jeske(3b), Kornelia Adamczak (2a) oraz Wiktor Szwarczyński (1a), który zdobył w eliminacjach maksymalną liczbę punktów! Gratulujemy i 24 maja trzymamy kciuki za finał!

Powrót do poprzedniej strony »














