10.05
2026
2026
Uwaga Ósmoklasiści!
18 maja br. (poniedziałek), o godz. 8.00 rusza nabór wniosków do liceum. Co musicie zrobić?
- Wejść na stronę https://ponadpodstawowe-walbrzych.nabory.pl/ utworzyć swoje konto i wypełnić wniosek elektronicznie.
- Wydrukować wniosek i podpisany przez rodziców lub opiekunów prawnych przynieść do szkoły (sekretariat).
Termin składania wniosków mija 22 czerwca br. (poniedziałek), o godz. 15.00.
Pamiętajcie, że we wniosku możecie wskazać kilka szkół lub oddziałów w danej szkole. System NABO kwalifikuje uczniów właśnie według tej kolejności wyborów, tj. jeśli uczeń nie zakwalifikuje się do klasy i szkoły pierwszego wyboru, system szuka miejsca w klasie i szkole wskazanej na pozycji 2., a jeśli tam nie znajdzie, to na kolejnych pozycjach.
W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail:
Powrót do poprzedniej strony »














