Logo Byczyny
Logo Szkoły

Przyjmowanie wniosków do liceum

Godło Polski
[plugin_weather,type='weather_day',template='0']

Lokalizacja szkoły

Internat "Julia" przy zespole szkół nr 4

Partnerski Program British Council dla instytucji Addvantage

Dolnośląski program policyny ALFA

Certyfikat "Wiarygodna szkoła"

Invest Park- współpraca

Projekt "Polacy na kresach" - odnowa polskiego, przedwojennego cmentarza przez uczniów

Szkoła nauki jazdy

Karta szkolna

Ogólnopolska akademia programowania

Dolnośląska społeczna akcja "Mogiłę pradziada..."

Projekt zabłyśnij talentem

Projekt modernizacji szkoły

Wałbrzyski Ośrodek Kultury

Bezpłatna gazeta 30 minut

 

Uwaga Ósmoklasiści!

18 maja br. (poniedziałek), o godz. 8.00 rusza nabór wniosków do liceum. Co musicie zrobić?

  1. Wejść na stronę https://ponadpodstawowe-walbrzych.nabory.pl/ utworzyć swoje konto i wypełnić wniosek elektronicznie.
  2. Wydrukować wniosek i podpisany przez rodziców lub opiekunów prawnych przynieść do szkoły (sekretariat).

Termin składania wniosków mija 22 czerwca br. (poniedziałek), o godz. 15.00.

Pamiętajcie, że we wniosku możecie wskazać kilka szkół lub oddziałów w danej szkole. System NABO kwalifikuje uczniów właśnie według tej kolejności wyborów, tj. jeśli uczeń nie zakwalifikuje się do klasy i szkoły pierwszego wyboru, system szuka miejsca w klasie i szkole wskazanej na pozycji 2., a jeśli tam nie znajdzie, to na kolejnych pozycjach.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail:  

Opublikował: Administrator Strony
Powrót do poprzedniej strony »
Projekt "Zwiększenie wykorzystania e-usług publicznych w gminie Wałbrzych"
Stworzenie i wdrożenie systemu dziennika elektronicznego (E-SZKOŁA):
szkoły otrzymają jednolite oprogramowanie i infrastrukturę sieciową - elektroniczne dzienniki, a nauczyciele laptopy, w tym laptopy łaczące funkcje laptopa i tabletu umożliwiajacych dostęp do szkolnego systemu poza szkołą, np. dla nauczycieli wychowania fizycznego
×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera