Drodzy Uczniowie! Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy Wam przede wszystkim, żebyście w szkole czuli się dobrze, by była ona miejscem przyjaźni, zrozumienia, radości, sukcesów, spełniania marzeń i snucia planów na przyszłość, ale także miejscem, gdzie uczymy się wyciągać wnioski z błędów, próbujemy, angażujemy się, myślimy, działamy, współpracujemy i wreszcie, by była to szkoła dobrych relacji!
Witamy uczniów klas I i życzymy im szczególnie, by kolejne cztery lata były czasem pięknych i niezapomnianych chwil!
fot. Maja Jurkiewicz